HİZMETLERİMİZ

Araç Giydirme

Araç Giydirme adı üstünde Araçların üzerine yapılan reklam uygulamasıdır. Araç Giydirme terimi halk arasında Araç Üstü Reklam veya Araba Giydirme olarakta kullanılır.

Devamını oku...

Folyo Baskı

Folyo Baskı Nedir?

PVC bir malzeme olan folyo reklam, tanıtım ve dekorasyon sektöründe çok uzun süredir farklı teknik ve şekillerde bir çok değişik alanda kullanılmaktadır.

Folyolar tanıtım ve reklam sektörünün yoğunlukla kullanılan malzemelerinden biridir.

Devamını oku...

One Way Vision

One Way Vision (Delikli Folyo), Binaların Cam yüzeylerine yapılan reklam uygulamasıdır. One Way Vision (Delikli Folyo) terimi halk arasında Delikli Folyo olarakta kullanılır.

Devamını oku...

Billboardlar ve Kullanımı

Demir ve alüminyumdan imal edilen, araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yollar ya da kavşaklara konumlandırılan ve yaygın olarak kullanılan

Devamını oku...

Folyo Kesim

Folyo : PVC bir malzeme olan folyo reklam, tanıtım ve dekorasyon sektöründe çok uzun süredir farklı teknik ve şekillerde bir çok değişik alanda kullanılmaktadır.

Devamını oku...

Totem Tabela

Totem tabela, işyerinin önlerine dikilen ve değişik yönlerden görülmesini sağlayan bir tabeladır. Temel olarak yere monte edilerek

Devamını oku...

Branda ve Afiş

Afiş (Poster) nedir? Nerelerde kullanılır?

Kelime bakımından Fransızca kökenli olan afiş; Reklam ya da propaganda yapmak,

Devamını oku...

Led Işıklı Tabelalar & Işıksız Tabelalar

Tabelalar, hedef kitlenizle ilk teması sağlayacağınız, sizi anlatan, tanımlayan,ne yaptığınızı ve nasıl yaptığınızı anlatan görsel bir medyadır.

Devamını oku...

Yönlendirme Levhaları

Özellikle kapı isimlikleri ve mekan panolarında kullanılan ürünler E6 alaşımlı aluminyumdan üretilmektedir.

Devamını oku...